Biografia : Zuzana Lukáčová

Vitajte...
Pochádzam z Ružomberka a mám ukončené štúdium na Škole úžitkového výtvarníctva v Košiciach, odbor Konzervátorstvo-reštaurátorstvo. Po štúdiu som sa istý čas venovala reštaurovaniu knižnej väzby v Slovenskej národnej knižnici v budove Matice slovenskej v Martine. Bola to výborná skúsenosť, ale ťahalo ma predsa len viac k výtvarnému umeniu a chcela som vyskúšať aj iné oblasti reštaurovania. Neskôr som sa dostala aj k reštaurovaniu nástennej maľby, závesných obrazov a plastík.

V súčasnej dobe maľujem prevažne kytice v rôznych druhových kombináciách, zátišia, pohľady na mestá, portréty na zákazku, kópie obrazov starých majstrov alebo iné motívy podľa želania.
Od roku 2013 ilustrujem knihy pre deti a poéziu. Ak ma autorsky osloví niekto, kto píše romány alebo poviedky, spoluprácu rada uvítam.
V roku 2016 mnou ilustrovaná knižka Tretie kráľovstvo ( v ponuke ju mám aj na tejto stránke) získala 1. miesto v súťažy Kniha Oravy 2015, v kategórii beletria.
Vo voľnom čase okrem rodiny sa venujem slovu. Tvorím poéziu a píšem si propagačné články na sociálnych sieťach. Rada fotografujem zaujímavé miesta, najmä živý mestský ruch a pamätihodnosti.
Nájdete ma na Sashe.sk pod menom Lukazuz, na facebooku pod menom Zuzana Zvadova Lukacova a tiež na instagrame pod menom Zuzana Lukacova

K dispozícii máme ukážky fotografií obrazov, ktoré už majú svojich majiteľov, na objednávku však nie je problém vytvoriť niečo podobné.
Ak máte Váš vybraný motív, pošlite nám fotografiu do e-mailu a o diele presne "ušitom" práve pre Vás sa dohodneme.
Uprednostňujeme živý maliarsky štýl, ktorý nám umožňuje maľovať ako cítime. Samozrejme, pri kópiách obrazov starých majstrov sa držíme štýlu, aký si dané dielo vyžaduje.
Ak by ste si chceli pozrieť naše diela naživo, máte možnosť zájsť do niektorej predajnej art-galérie a obraz si priamo tam aj zakúpiť. Keďže sa nás na obchody často pýtate, nech sa páči, adresy:

Banská Bystrica - Galéria BB ART, Horná Strieborná č. 20
Banská Štiavnica - Galéria DIELA a DIELKA, B.Němcovej č.1
Bojnice - Galéria VELVET-WELL, Hurbanovo nám. č.46
Bratislava - Galéria DIELO-ART, Obchodná č.35
Bratislava - MAGIS s.r.o., Pribylinská č.4
Brezno - obchodík U VINCENTA, Kuzmányho č.2
Dunajská Streda - Galéria ZLATÝ RÁM, Kukučínova ul. 459
Komárno - T-Galéria, Baštová ul.
Košice - Galéria Mila, Uršulínska ul. v centre
Nitra - Galéria AKCENT, Horná č.12
Piešťany - Výstavná sieň v Starej lekárni, Winterova ulica
Trenčín - UMELECKÉ DIELA, Mierové námestie č.10
Trnava - Agentúra "DAG", Hlavná č.17
Topoľčany - gal. "Dobrý dar", Sv.Cyrila a sv. Metoda (pri Sl.sp.)
Prešov - DIELO, s.r.o., Hlavná 47
Žilina - ART SIGNUM, J.Vuruma č.8Upozornenie - Kúpou diela sa stávate majiteľmi predmetného diela, nie však vlastníkmi autorských práv. Ďakujeme.

DIČ: 104 460 97 09
DIČ: 104 204 12 97

Zuzana Lukáčová